
Activiteiten voor vrijwilligers
Wij koesteren onze vrijwilligers en organiseren dus ook activiteiten speciaal voor deze kanjers.
We kunnen op alle plekken vrijwilligers gebruiken, in de verschillende commissies (technische, evenementen etc), maar ook mensen die graag een handje willen helpen, maar liever geen diensten draaien; helpen met opbouw, in de ochtend openen, toiletten schoonmaken, stofzuigen, creatief zijn of denken en kunnen helpen met uitvoeren. Overal kunnen we extra handjes en “brains” gebruiken
Dus ben je iemand die zich graag in zou willen zetten voor dit geweldige evenement neem dan contact op met jan@ijsclubnederhorst.nl
Wij hebben ook dit seizoen weer veel mensen nodig om de dagdelen en uren, gedurende 6 weken, in te kunnen vullen.
Wilt u zich ook als vrijwilliger inzetten, bij de kassa/ ijsbaan en een aantal uren invullen dan kunt deze mailen naar Annemieke Lodwijkx: annemieke@ijsclubnederhorst.nl, telefonisch doorgeven kan op 06 29342692 – of via WhatsApp.
Wilt u een dienst draaien in de Bergstube, dat kan natuurlijk ook, hiervoor kunt u contact opnemen met Gerard Groenestein: gerard@ijsclubnederhorst.nl telefonisch doorgeven kan op 06-54978025 – of via WhatsApp.
Smeltfeest
De laatste zondag, na 17.00 uur hebben we voor ALLE vrijwilligers van ijsclub Nederhorst den Berg het smeltfeest. Hier gaan we, met elkaar, op gepaste wijze het seizoen afsluiten.

