0294 – 746974 alleen bereikbaar als Nederhorst on Ice open is info@ijsclubnederhorst.nl

IJsbaan Nederhorst on Ice

Telefoonnummer kunstijsbaan is 0294-746 974

(alleen bereikbaar als de Nederhorst on Ice open is)

Postadres:
IJsclub Nederhorst.
Postbus 65
1394 ZH Nederhorst den Berg
IJsclub Nederhorst bankrek.nr.  Rabobank:  IBAN NL95 RABO 010.32.58.337

 

Bestuursinfo + taken N.O.I.

coördinatornaamemailadrestel.nr.
Voorzitter-
algemeen
B. IJkhoutbart@ijsclubnederhorst.nl06-50501216
Vice voorzitter-
sponsors-vrijwilligers
J. Ooldersjan@ijsclubnederhorst.nl06-44991271
Secretaris- AVG functionarisN. IJkhoutnick@ijsclubnederhorst.nl06-36589826
PenningmeesterR. Versluisruud@ijsclubnederhorst.nl06-25256135
BestuursIid-
CT-elektra-AV
G. Bergmangerrit@ijsclubnederhorst.nl06-53404944
Bestuurslid-
Bergstube
G. Groenesteingerard@ijsclubnederhorst.nl 06-54978025
Bestuurslid-
evenementen
J. Callenbach joke@ijsclubnederhorst.nl 06-11453168
Bestuurslid-
buitenbaan-gebouw- tent
K. Groenesteinkevin@ijsclubnederhorst.nl06-24333866
Bestuurslid-
motor/mechanica
F. Zwagermanfrank@ijsclubnederhorst.nl06-26024971

Emailadressen

algemeen emailadresinfo@ijsclubnederhorst.nl
websitebeheerdergerrit@ijsclubnederhorst.nl
vrijwilligersbegeleider algemeenjan@ijsclubnederhorst.nl
sponsorssponsor@ijsclubnederhorst.nl
technische commissiegerrit@ijsclubnederhorst.nl
schoolschaatsenschoolschaatsen@ijsclubnederhorst.nl
vrijwilligersbegeleider ijsbaanannemieke@ijsclubnederhorst.nl
maatschappelijke stageannemieke@ijsclubnederhorst.nl
curlingnick@ijsclubnederhorst.nl
bergstubegerard@ijsclubnederhorst.nl